Oleme tegutsenud alates 2018. aastast. Meie suund ja põhitegevus on alati olnud masintikkimine, tikandid ja embleemid. Koostame vastavalt logole või joonistatud pildile personaalse tikkimisprogrammi.

Tikime töö-, vormi-, laste- ja igapäeva riietele, sealhulgas mütsidele. Meie pildigaleriist leiab ka palju tikandeid, mis on tehtud kodutekstiilile. Näiteks käterätikud, saunalinad, saunamütsid, köögirätikud, hommikumantlid, pleedid jpm. Samuti tikime nime, logo või pildi selja-, kooli-, trenni- ja spordikotile.

Saame tikkimisel hakkama väga erinevate materjalidega, olgu selleks siis paksem vilt, naturaalne- või sünteetiline nahk, tepitud riie, õhuke T-särgi riie või ka eritöötlusega tekstiilid nagu korgist kangas.

Tikime nii suuremates kui ka väiksemates kogustes. See tähendab, et kogustele ei ole piiranguid. Oleme valmis tikkima alates ühest tikandist kuni nimetatud koguseni. Seega on meie klientideks nii ärikliendid kui ka eraisikud. Meie juurde on rõõmuga oodatud kõik kliendid, kel on soov tikkida oma toodetele, riietele, lasteasjadele või kingituseks mõnele esemele teksti, logo või pilti. Tikime ka oma koostööpartnerite toodetele.

Meie suureks plussiks on tellimuste kiire täitmine ja tikandi kvaliteet, kuna meie tikkija omab varasemat 40+ aastat tikkimiskogemust suurettevõttes.